מותק של פסטיבל 5

 
 

מותק של פסטיבל 5- הרפתקה בארץ קסם!

 

מותק של פסטיבל 5
 

החידון סגור


אז מה יצפה לנו השנה במותק של פסטיבל?
השנה מותק של פסטיבל יהיה בסימן: "הרפתקה בממלכת קסם"!
פרטים נוספים בהמשך!
מותק של פסטיבל, האירוע הכי חגיגי לבני שנתיים ומעלה חוזר שוב לבמה עם כל הכוכבים הגדולים!

רינת גבאי,אורנה דץ, משה דץ, טוביה צפיר, ליבי רן, שי ורועי , מיכל צפיר, עמרי רוטברד, יעל נחום, שלישית "כח הקצב", ניקי גולדשטיין, מימי ויו יו ועוד רבים אחרים וטובים!

 

מותק של פסטיבל 5

 

 


 

 

 

 

 

 

 

במאי: צדי צרפתי
מחזאית: נועה ברנר
מנהל מוזיקלי: בן זיידמן

 

אז איפה זה בעצם ארץ קסם?

ההכנות לחג החנוכה בעיצומן ובבית משפחת מותק כו-לם עסוקים: האימא (אורנה דץ) מטגנת לביבות, האבא (משה דץ) מאמן את ילדיו (שי ורועי יחד עם עמרי רוטברד ויעל נחום) לנגן את "מעוז צור", ילדי השכנים (שלישיית "כוח הקצב") משחקים בצעצועים, הסבתא המגזימנית (ניקי גולדשטיין) מטפלת בתוכי השובב שלה והסבא (טוביה צפיר) מצונן ומתעטש כל הזמן. רק עם ליבי (ליבי רן), הילד הבכור, אין מי שישחק במשחקי דמיון של יוונים ומכבים. אבל אז, מגיעה הדודה המגניבה (מיכל צפיר) עם מתנות לכל הילדים וליבי מקבל ממנה סביבון זהב עם כוחות קסם. ליבי, מאושר מהמתנה, מבקש מסביבון הזהב, שאם באמת יש לו כוחות קסם, אז שייקח אותו רחוק רחוק, אל ארץ אחרת והרפתקה נהדרת.

וזה בדיוק מה שקורה! ליבי מגיע אל המקום הכי מדהים בעולם - ארץ קסם המופלאה.

אבל בינתיים סביבון הזהב נעלם וליבי יוצא לחפש אותו בכל ארץ קסם בדרך אל עיר הזהב המסתורית, שם מחכה לו מלכת הזהב (רינת גבאי) בכבודה ובעצמה.בדרך יפגוש ליבי פוגש המון טיפוסים מדליקים ומצחיקים, שכל אחד גר לו בחלק אחר וקסום של ארץ קסם וכולם מאוד מזכירים באורח פלא את בני המשפחה שלו (צוות השחקנים בתפקיד כפול).עם כל אחד מהם הוא יוכל לשחק וגם ללמוד מהם משהו חדש, שונה ומצחיק

אז למה מר אפצ'י מתעטש כל הזמן? למה יש כאלה חיות מוזרות בחוות ההגזמות? מה הכי מצחיק בקוטב הצחוקי? אילו מתנות יש לפיית המתנות? מה מציירים בפסגת הצבעים? מה כל היום עושים בעמק הריקודים? מה זורם בנהר הצלילים? מהו הסוד של מלכת הזהב?

והאם בסוף כל ההרפתקאות, ליבי ימצא את סביבון הזהב הקסום שיקח אותו בחזרה הביתה?


מותק של פסטיבל 5

מותק של פסטיבל 5

מותק של פסטיבל 5

מותק של פסטיבל 5

כוכבי מותק של פסטיבל 5

 

שי ורועי החמודים נמצאים בקוטב הצחוקי  מלא צחוק וגיל

אורנה דץ- מגיעה אלינו מעמק הריקודים שם הקצב מאוד סוחף

משה דץ- שט בנהר מלא צלילים קסומים

טוביה צפיר במפעל הממיטישיו לכל אפצי יש כאן ממחטה

ומיכל צפיר נמצאת במשעול המתנות בקצה כל גבעול צומחת מתנה

החוויה הכי איכותית לילדים.

הופ! מותק של פסטיבל 5 הוא מופע שחרט על דגלו להעניק חוויה תרבותית איכותית בסטנדרטים הכי גבוהים שיש לקהל הכי יקר לכולנו - הילדים שלנו. בבסיס ה"אני מאמין" של יוצרי המופע נמצא היחס לילדים כאל קהל בוגר לכל דבר, הראוי לבידור איכותי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שילוב מסרים חינוכיים.

המתכון המנצח הזה הופך את הופ! מותק של פסטיבל 5 לחוויה תרבותית קסומה, מלאה בטקסטים איכותיים, צליל וצבע, שירים נהדרים, כוריאוגרפיה מופלאה, תפאורה ותלבושות מרהיבות,

כשהכל שזור בסיפור מעשה מקורי ומרגש.

 

 

 

 נתראה במותק של פסטיבל 2012
מותק של פסטיבל 5 - הרפתקה בממלכת קסם

 

 

 

 

 


הפקה : מיקי וירון פלד- "סולן הפקות" , יוכלמן - אשר הפקות בשיתוף ערוץ הופ!

בימוי: גלעד קמחי מחזה : נועה ברנר ניהול מוסיקלי: בן זיידמן  כוריאוגרפיה:רויטל זבולונוב  עיצוב תלבושות: אלה קולסניק

עיצוב תאורה : רונן נג'ר וידאו ארט : שי בונדר מפיקה ראשית : אורלי מויאל הפקה בפועל: אודי איזק ניהול הפקה : שיר גיא

 

  

תקנון התחרות:

1. כללי:
 1.1      דף הבית הראשון שלי (להלן: "עורכת התחרות") מכריזה על הפעילות נושאת הפרסים ("התחרות") באתר דף הבית הראשון שלי ("האתר").
 1.2 הפעילות פתוחה לכל הגולשים באשר הם, למעט עובדי עורכת התחרות ובני משפחותיהם.
 1.3 התחרות תחל ביום  ראשון  25/11/12  בשעה 10:00 ותסתיים ביום ד  28/11/12 בשעה 22:00 ("תקופת הפעילות").
 1.4 עורכת התחרות רשאיות להפסיק את התחרות ללא הודעת מוקדמת.
 1.5  עורכת התחרות רשאיות לשנות כל מועד הנקוב בתקנון זה לפי ראות עיניהן.
 1.6 בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין תקנון זה לבין כל פרסום אחר מכל סוג ומין, יגברו  הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה. המודעות והפרסומים השונים הם לנוחות המשתתפים בלבד.
 1.7  בהשתתפות בפעילות מאשר המשתתף כי הוא מסכים לתקנון זה ולתקנון אתר דף הבית הראשון שלי המופיע בכתובת http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/terms.htm ("תקנון האתר"), וכן פוטר את עורכת התחרות מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, עם התחרות, בלא יוצא מהכלל.
2. כללי התחרות:
 2.1 במשך תקופת הפעילות תפרסם עורכת התחרות חידון בנושא המופע
והגולשים יוזמנו לענות על החידה שתפורסם.  
2.2. אופן ההשתתפות במבצע: יש לענות נכונה על החידה המופיעה באתר אשר נשאלת בקשר למופע בתום המענה יש למלא את בקשת ההשתתפות בדף האתר הנ"ל ולשלוח את הטופס באמצעות כפתור השליחה המופיע בתחתית הדף באתר.
. 2.3הזכייה: המשתתפים במקום ה  ,100  ,200 , 300   ,400  ,500 , 
  מבין המשתתפים שתשובתם הנכונה על החידה הנ"ל נקלטה במערכת האתר, יזכה בפרס .
2.6 הפרס:כרטיס זוגי  למותק של פסטיבל 5  בתל אביב בלבד
 2.7 הפרס ישלח לזוכים בדואר  רשום יש ליצור קשר עם הדרן 03-5215200לתאום מועד
2.8 בנוסף, עורכת התחרות רשאית להתנות את קבלת הפרס בחתימה של ההורה/האפוטרופוס החוקי של הזוכה על מסמכים (לאחר שהזדהה)
2.9  שימו לב: בעצם השתתפותכם במבצע אתם וההורים שלכם או האפוטרופוס החוקי שלכם (להלן:"ההורה") מסכימים לאמור בתקנון זה ומאפשרים לנו לעשות שימוש בפרטים שמסרתם לידינו במסגרת ,תחרות זו על מנת לפרסם את זכייתכם באתר ו/או בכל מדיה אחרת, ללא הגבלה, אם וככל שנחפוץ בכך.
3. זוכים ופרסים:
3.1 ההודעה על הזכייה תימסר לזוכה על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של דף הבית הראשון שלי באחד (או יותר) מן האמצעים הבאים: כתובת הדואר האלקטרוני או טלפון או מסר אישי באתר ("ההודעה על הזכייה").
3.2 זוכה אשר לא אותר תוך זמן סביר ו/או לא ישיב להודעה על הזכייה ייחשב כמוותר על זכייתו, יאבד את זכותו לקבלת פרס כלשהו ולא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בגין אובדן הזכות כאמור.
3.3 הפרסים הינם אישיים ואינם ניתנים להסבה לאחר, להחלפה, לשינוי או להמרה בכסף ולא בשווה כסף ולא בכל פרס או מוצר אחר.
3.4 עורכת התחרות שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לגרוע, ולשנות את הפרסים ולהציע פרס חלופי באותו ערך, על פי שיקול דעתן הבלעדי.
3.5 הפרסים ניתנים ע"י ההפקה ולה האחריות הבלעדית מימושם לגבי כל נושא הקשור לפרסים עצמם, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, לרבות מתן הפרסים, טיבם ותוצאות מימושם. מוסכם על המשתתף בתחרות כי לדף הבית הראשון שלי לא תהיה כל אחריות בעניינים אלו.
4. פטור מאחריות:
4.1 המשתתף מצהיר בזאת, כי אין ולא תהיה לו ולכל הבאים בשמו או מטעמו, כל טענה ו/או  דרישה ו/או תביעה כלפי עורכת התחרות, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה, בין היתר, בכל הקשור והמתייחס לתחרות.
 4.2 עורכת התחרות, מנהליה, עובדיה וכל מי מטעמה, אינם אחראים בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן בניהול התחרות.
 4.3 התחרות נסמכת, בין היתר, על אמצעי מחשוב ותוכנות מחשב, אשר אינן חסינות מכל טעות או תקלה. עורכות התחרות אינן מתחייבות כי התחרות תקוים ללא תקלה, שגיאה, נפילה או טעות, ולמשתתף לא תהיה כל טענה או תביעה כתוצאה מכך.
מבלי לגרוע מכלליות האמור, מוצהר במפורש כי ההשתתפות בתחרות הינה לצורכי שעשוע, וכי עלולות ליפול טעויות בתחרות, וכי בכל מקרה ההשתתפות בתחרות לא תקים למשתתף כל עילה, טענה או תביעה הקשורה במישרין או בעקיפין עם התחרות, ניהולה, תוצאותיה ו/או כל הכרוך בה.
עורכת התחרות, מנהליה, עובדיה וכל מי מטעמה, אינם אחראים בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בהם.
5. תנאים נוספים
 5.1 עורכת התחרות רשאיות להפסיק בכל עת, ולאלתר, מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתן המוחלט והבלעדי, את התחרות, כולה או כל חלק ממנה, ו/או לשנות את תנאיה ו/או כל אחד מהמועדים הנקובים בה
 5.2 עורכת התחרות שומרות לעצמן את הזכות לעכב ו/או לבטל את מסירת הפרסים מכל סיבה שימצאו לנכון
 5.3 עורכת התחרות רשאית (אך אינה חייבת) שלא למסור כל פרס למשתתף ו/או לפסול הצבעות למשתתף (כולן או חלקן) שעולה חשש כי זכה ו/או דורג בתחרות תוך ביצוע מעשה של זיוף, מרמה, עבירה בחוסר תום לב, או כל פעולה אשר נחשדת שנועדה לעקוף את הוראות תקנון זה, גם אם היה זוכה אף ללא אותו מעשה, וגם אם אותו מעשה בוצע בקשר עם פעילות אחרת של האתר.   
המשתתף מסכים לתקנון זה ופוטר את עורכת התחרות מכל טענה, דרישה או תביעה הקשורה, במישרין או בעקיפין, בקשר עם התחרות ו/או הזכייה או אי הזכייה בה, בלא יוצא מהכלל.

 

 
 
 
עוד פסטיבל פסטיגל:
 

מותק של פסטיבל 4, קליפ מותק של פסטיבל 4,מותק של פסטיבל 5 , פסטיגל 2011, פסטיגל 2008, פסטיגל 2009, פסטיגל 2010, סינדרלה, פיטר פן, גיבורי האור, אליסה

  תקנון MP ביגו MP בנות  MP בנים  MP משחקים MP הורדות MP טלויזיה MP  מעריב לילדים MP פסטיגל MP כוכבים  
  מוגובי MP הדרדסים MP מזרחי MP קרקס MP ערוץ דיסני MP קסמים MP מסנגר MP עולמות וירטואלים MP פוקימון MP ספורטיבי  
  עולם החלל MP בית לסין
ילדים
MP רדיו לילדים MP   MP פורומים לילדים MP מפת אתרים MP אינדקס
אתרים
MP בניית אתרים לילדים MP קנדי קראש MP עולם הילדים  
  דף הבית MP אתרי בנות MP ערוץ הילדים MP יומנו של חנון MP אפליקציות  טרנדים MP                    
 

מפת אתר - מה באתר דף הבית הראשון שלי:בניית אתרים לילדים, יום הולדת ,בונבי שידוני , דפי צביעה לסוכות ,מוגובי, קייטנה, אתרי ילדים, שימושון משפחה ,ציורי ילדים, חוגים לילדים, דף הבית, קטנטנים, פאזלים, אתגרים, וובקינז משחקים לילדים: עולם המשחקים, באבלס משחקים , משחקי ילדים, משחקים של פעם, אתרי משחקים משחקי בנות: משחקי איפור, משחקי הלבשה, עיצוב חדרים, בניית בובות, משחקי בישול, הלבשת בובות, נסיכות, בניית בובות, סרטים נסיכות, משחקי צביעה, משחקי תפקידים, הלבשת כלות אקשן :בן 10, משחקי מרוצים, משחקי יריות, משחקי ספורט, משחקי כדורגל, משחקי ארקייד, משחקי חשיבה, משחקי טיסה, משחקי פעולה יצירה: צביעה במחשב, דפי צביעה, עוגות יום הולדת, עוגת דורה, צביעה ויצירה, אתרי צביעה, כרטיסי ברכה, יצירה לילדים, פעילות יצירה, חזרה ללימודים חגים: ראש השנה,סוכות,סתיו,חנוכה,ט"ו בשבט,יום המשפחה,פורים,אביב,פסח,יום העצמאות,שבועות,יום ירושלים, קיץ טלוויזיה: ערוץ הילדים, ערוץ דיסני, כמעט מלאכים, דייגו, בנות הים, דרדסים, דורה ובוץ, בראץ, ברבי, בוב הבנאי, בוב ספוג, ווינקס, פסטיגל 2013,פסטיבל פסטיגל, מותק של פסטיבל עוד: MyFirstHomePage, אופטומטריסט שירי ילדים, מתכונים לילדים ביגו:  בנות, בנים, משחקים, הורדות, טלויזיה, פסטיגל, עולמות וירטואלים, גסטין ביבר, פייסבוק , עולם הטרנדים , סדרות וכוכבים , מזרחי מעריב לילדים:  קומיקס בדיחות חידות המומחה, בוחן עצמי  מומלץ: פליקס - דף הבית הראשון שלי חדשים ומומלצים: עולם המשחקים, עולם משחקי בנות , עולם הסרטים , סידה ודן, הדרדסים,
 משחקי כדורים
דפי צביעה לחנוכה, אפליקציות לילדים


//