סדרות וכוכבים
 
    גאליס - על הסדרה


גאליס

המופע של גאליס

 


 

אז מה הפך את גאליס, הסדרה שזכתה בפרס סדרת השנה בטקס נבחרי הילדים 2012  וגררה עשרות אלפי מעריצים וצופים קבועים - לסדרה כל כך מוצלחת?
גאליס מספרת את סיפורם של חניכי מחנה הקיץ "גאליס",  היוצאים להרפתקה אל עבר אוצר סרגון - לוחות הגורל.

חניכי גאליס

הסיפור שלנו מתחיל עם יונתן, ליעם ודני, אשר מגיעים מבית האומנה.
הילדים מגיעים למחנה קיץ מיוחד ויוקרתי, בו הם יצטרכו להתמודד עם אהבות סוערות, השתלבות עם חניכים אחרים, חיפוש אחר אוצר קסום והרבה מסתורין.
החניכים הותיקים במחנה לא כל כך מקבלים את החניכים החדשים מבית האומנה, והמחנה מפוצל לשני צוותים, צוות הרקולס וצוות אולימפוס.
אל צוות אולימפוס, שהוא דווקא הצוות של הוותיקים, מצורפים החניכים החדשים ע"י ארי, וכמובן שהם לא מתקבלים בזרועות פתוחות. בצוות נמצאים גם יולי, דוגמנית מצליחה, דורי המאוהב בה, ואדם. ותיקי צוות אולימפוס מותחים בלי סוף את החניכים מבית האומנה.

במחנה אולימפוס נמצאת גם נינה, ביתה של עמליה אשתו של ארי - מנהל המחנה. הוריה מכריחים אותה להתקרב אל יונתן החדש, כדי לקרב אותו אל אוצר סרגון - לוחות הגורל.
לוחות הגורל חשובים מאוד מכיוון שהם יכולים לגלות את עברו של הפותח אותם, ולכן ארי ועמליה מאוד מעוניינים בהם. ארי חווה עילפון ולכן הוא לא זוכר שום דבר מעברו, ולכן הוא מעוניין מאוד בלוחות.
יונתן מגלה כי הוא "מיועד", כלומר רק הוא יכול להשיג את לוחות הגורל, והוא נחוש בדעתו למצוא אותם.

 

 

יונתן מיטרני (תובל שפיר)- הדמות הראשית בסדרה. הוא מגיע מבית האומנה למחנה ומגלה שציור של פניו מופיע על המערה. הוא מגלה שהוא "המיועד", ושעליו להשיג את אוצר סרגון. משתתף בצוות אכילס.

יונתן מיטרני

דני רובין (אליאנה תדהר)- מגיעה יחד עם יונתן למחנה, והיא בת זוגו. לאחר שננכשה בידי נחש ואושפזה בבית החולים, ברחה וחזרה למחנה ומנסה לעזור ליונתן וליעם.  משתתפת בצוות אתנה.

אליאנה תדהר

נינה בראון (ליאור כהן)- בתם של מנהלי המחנה, ארי ועמליה. היא מכירה את היער בצורה פנומנאלית, והיא נבחרת להיות ראש צוות אתנה.

נינה בראון

ליעם בן בסט (דניאל מורשת)- חברם של יונתן ודני, ומגיע יחד איתם מבית האומנה. בעונה הראשונה הוא בן זוגה של שרון, והוא בן למשפחת פשע. הוא ענד את תליון גילגמש אך הופנט בעזרתו ע"י איתן.  משתתף בצוות אכילס.

ליעם בן בסט

אדוארד/ברק הניס (עמרי לוקאס)- הוא נסיך גאליסיה. הוא מגיע למחנה גאליס לאחר שיונתן ודני מוצאים אותו ביער. יונתן דני וליעם משקרים לבעל המחנה שאדוארד הוא למעשה ברק הניס, חניך שהיה אמור להגיע למחנה. אמו היא זרדה.

אדוארד

דורי אהרוני (דניאל גד)- מנהיג חבורת הוותיקים במחנה גאליס. מטרתו היא להתקבל למכבי. מפתח קשר רומנטי עם רונה, עם יולי ועם דפני. יש לו בעיה בקרישת הדם. מצטרף לצוות אתנה.

דורי אהרוני

יולי סער (שירן סנדל)- דוגמנית, מגיעה ממשפחה עשירה, בת זוגו של דורי. מתנהגת לרונה כאילו הייתה משרתת. משתתפת באודישן ל"פסטיכיף", אך רונה הורסת לה את התדמית. משתתפת בצוות אכילס.

יולי סער

הוגו (נווה צור)- הילד הוותיק והחכם ביותר במחנה. מגיל צעיר הוא אובחן כמחונן והוקפץ כיתות. בן זוגה של עדי. הבטיח לעזור לדורי להתקבל למכבי. הוא משתתף בצוות אתנה.

הוגו

דפני דצינגר (גאיה טראוב)- בעלת ביטחון עצמי נמוך מאוד, ומגמגמת לרוב. אחותה עדי מנסה להגן עליה, ומסתירה את העובדה שהיא במערכת יחסים עם הוגו. היא משתתפת בצוות אתנה.

דפני דצינגר

אלכס שמואלוב (מאור שוויצר)- ראש צוות אכילס, בנו של מנכ"ל של חברה מצליחה. נשלח למחנה ע"י אביו במטרה לבדוק אם ראוי לרשת את החברה.

אלכס שמואלוב

ארי מיטרני (גיא זוארץ)- הבעלים של המחנה, ואביו של יונתן. נזרק על ידי סיימון מהר במדבר וקיבל אמנזיה, ולכן רוצה למצוא את לוחות הגורל כדי לדעת את עברו.

ארי מיטרני

שחקנים ראשיים:
תובל שפיר, אליענה תידהר, דניאל מורשת , גיא זוארץ, דנה פרידר, נוה צור, תמר עמית יוסף, בן אדם, שירן סנדל, דניאל גד, מור פולנהר, ליאור כהן

קישורים:
גאליס - אתר ראשי
פייסבוק
גאליס 1
גאליס 2
גאליס 3
גאליס 4
גאליס 5
גאליס 6
גאליס 7
גאליס 8
גאליס 9
גאליס 10
גאליס 11
גאליס 12
גאליס 13
גאליס 14
גאליס 15
גאליס 16
גאליס 17
גאליס 18
גאליס 19
גאליס 20


 

 

  תקנון MP ביגו MP בנות  MP בנים  MP משחקים MP הורדות MP טלויזיה MP  מעריב לילדים MP פסטיגל MP כוכבים  
  מוגובי MP הדרדסים MP מזרחי MP קרקס MP ערוץ דיסני MP קסמים MP מסנגר MP עולמות וירטואלים MP פוקימון MP ספורטיבי  
  עולם החלל MP בית לסין
ילדים
MP רדיו לילדים MP   MP פורומים לילדים MP מפת אתרים MP אינדקס
אתרים
MP בניית אתרים לילדים MP קנדי קראש MP עולם הילדים  
  דף הבית MP אתרי בנות MP ערוץ הילדים MP יומנו של חנון MP אפליקציות  טרנדים MP                    
 

מפת אתר - מה באתר דף הבית הראשון שלי:בניית אתרים לילדים, יום הולדת ,בונבי שידוני , דפי צביעה לסוכות ,מוגובי, קייטנה, אתרי ילדים, שימושון משפחה ,ציורי ילדים, חוגים לילדים, דף הבית, קטנטנים, פאזלים, אתגרים, וובקינז משחקים לילדים: עולם המשחקים, באבלס משחקים , משחקי ילדים, משחקים של פעם, אתרי משחקים משחקי בנות: משחקי איפור, משחקי הלבשה, עיצוב חדרים, בניית בובות, משחקי בישול, הלבשת בובות, נסיכות, בניית בובות, סרטים נסיכות, משחקי צביעה, משחקי תפקידים, הלבשת כלות אקשן :בן 10, משחקי מרוצים, משחקי יריות, משחקי ספורט, משחקי כדורגל, משחקי ארקייד, משחקי חשיבה, משחקי טיסה, משחקי פעולה יצירה: צביעה במחשב, דפי צביעה, עוגות יום הולדת, עוגת דורה, צביעה ויצירה, אתרי צביעה, כרטיסי ברכה, יצירה לילדים, פעילות יצירה, חזרה ללימודים חגים: ראש השנה,סוכות,סתיו,חנוכה,ט"ו בשבט,יום המשפחה,פורים,אביב,פסח,יום העצמאות,שבועות,יום ירושלים, קיץ טלוויזיה: ערוץ הילדים, ערוץ דיסני, כמעט מלאכים, דייגו, בנות הים, דרדסים, דורה ובוץ, בראץ, ברבי, בוב הבנאי, בוב ספוג, ווינקס, פסטיגל 2013,פסטיבל פסטיגל, מותק של פסטיבל עוד: MyFirstHomePage, אופטומטריסט שירי ילדים, מתכונים לילדים ביגו:  בנות, בנים, משחקים, הורדות, טלויזיה, פסטיגל, עולמות וירטואלים, גסטין ביבר, פייסבוק , עולם הטרנדים , סדרות וכוכבים , מזרחי מעריב לילדים:  קומיקס בדיחות חידות המומחה, בוחן עצמי  מומלץ: פליקס - דף הבית הראשון שלי חדשים ומומלצים: עולם המשחקים, עולם משחקי בנות , עולם הסרטים , סידה ודן, הדרדסים,
 משחקי כדורים
דפי צביעה לחנוכה, אפליקציות לילדים


//