מדור כמעט מלאכים - מעריב לילדים

 

מעריב לילדים מדווח מהשטח :       שחף שלרמאת: שחף שלר

המלאכים שלי
 לקראת ההופעה בארץ תפסנו את המלאכים לשיחה על העזיבה של אאוחניה וההרכב החדש עם רוסיו איגזבל. ויש להם גם מסר בשבילכם!

חברי להקת "Teen Angels" עסוקים מאוד בזמן האחרון. פיטר, לאלי, ניקו, גסטון ורוצ'י עשו אינסוף חזרות לקראת ההופעות הקרובות בשבוע הבא בארץ. אבל למרות הלחץ, כשביקשנו מהם הם שמחו להתראיין ל"מעריב לילדים" ולענות על השאלות שלנו. "הסדרה נתנה לנו המון, בעקבות הסדרה נולדה הלהקה, ועכשיו אנחנו מתמקדים יותר בלהקה", מספרת לנו לאלי, "מהרגע שהסדרה נגמרה יש לנו הרבה יותר זמן לחזרות, להופעות ולחשוב על עתיד הלהקה", היא מסבירה.
אתם חושבים שללהקה ללא הסדרה יש עתיד?
גסטון: "כן, אנחנו עכשיו הלהקה ללא הדמויות, זה רק אנחנו: פיטר, לאלי, ניקולס, רוצ'י וגסטון".
ניקולס: "אותי זה מרגש. זאת תקופה חדשה בשבילנו, זה שונה וזה ממלא אותי באנרגיות טובות".
כפי שפרסמנו במדור בעבר, ההופעות הנוכחיות בארץ יהיו האחרונות וחברי הלהקה לא יגיעו אלינו יותר. גסטון מודע לעובדה הזאת ורואה את ההופעות הללו כסיכום לתקופה: "זה מרגש מאוד, תמיד כיף לנו לחזור לישראל ולפגוש את המעריצים שלנו. חוץ מזה שהפעם זה שונה, המופע הוא עם רוסיו והוא יהיה חדש ומלא הפתעות".
איך קיבלתם את העזיבה של אאוחניה ואת ההצטרפות של רוסיו?
לאלי: "את העזיבה של אאוחניה קיבלתי קצת בצער וקצת בשמחה. עבדנו יחד ארבע שנים, חלקנו חוויות בלתי נשכחות, הופעות, נסיעות מסביב לעולם, המון שעות על סט הצילומים ואנחנו חברות טובות אבל מצד שני, אני שמחה בשבילה ומאחלת לה את כל הטוב שבעולם. עכשיו רוצ'י הצטרפה אלינו ללהקה ואני בטוחה שזה יתרום לנו הרבה כי רוצ'י זמרת ורקדנית מדהימה".
גסטון: "זה ברור שאנחנו מתגעגעים לאאוחניה, אבל אנחנו מפרגנים לה על ההחלטה להמשיך הלאה. כרגע רוצ'י היא חלק מהלהקה, אנחנו מכירים אותה היטב כי עבדנו איתה גם בעבר והיא חברה טובה, סופר מקצוענית והיא בן אדם מיוחד. אני חושב שהיא הביאה ללהקה אנרגיות חדשות".
ניקולס: "אנחנו באמת מפרגנים לאאוחניה ומאחלים לה המון הצלחה בהמשך דרכה. אני בטוח שרוצ'י תתקבל בשמחה גם על ידי הקהל שאוהב אותנו כל כך".
הקהל בישראל באמת אוהב אתכם מאוד, מה אתם הכי זוכרים מישראל? יש מצב שתחזרו לארץ כתיירים?
לאלי: "כמובן שלא נשכח את האהבה של המעריצים, אין דברים כאלה! הלוואי שאוכל לבוא פעם לחופשה בישראל כי זה מקום מדהים".
ניקולס: "המעריצים בישראל הם הכי חמים ונדיבים שיש. הם דומים מאוד למעריצים שלנו בארגנטינה, שזה מפתיע כי בשבילנו זה מקום רחוק, תרבות שונה אבל באהבה שלהם אלינו והפרגון הם נורא דומים".
מוכנים לפורים?
אחרי שחברי הלהקה הספיקו להכיר את המעריצים בישראל, לאכול המון חומוס ולהגיד "שלום" או "תודה", הגיע הזמן לעבור לדבר האמיתי: חג פורים. כשאנחנו מספרים לחברים שהם מגיעים סמוך לחג שבו כולם מתחפשים, לאלי מתלהבת: "איזה כיף זה להתחפש, אני אוהבת להיות כל פעם מישהי אחרת".
ניקולס: "כשהצטלמנו לסדרה היינו מחליפים תלבושות כל הזמן, אלה הם החיים של שחקנים. אתה כל פעם דמות אחרת לכן קשה לי לזכור את כל התחפושות שהספקתי להתחפש בהן".
אם כבר אנחנו מדברים על דמויות, מתברר שלפעמים המציאות מתערבבת עם הדמיון. לאלי ופיטר היו חברים גם בסדרה וגם במציאות ושמועות אומרות שגם לשחקנים נוספים היו רומנים סוערים. אז הגיע הזמן לדבר קצת על אהבה, לא?
תוכלו לספר על הדייט הראשון של כל אחד מכם?
רוצ'י: "הדייט הראשון שלי היה בקולנוע, הלכנו לראות סרט".
ניקולס: "אני לא זוכר מה עשיתי בדייט הראשון שלי..."
גסטון: "בכנות, גם אני לא".
לאלי: "בדייט הראשון שלי הלכתי עם הבחור לארוחת ערב במסעדה ואני זוכרת שאכלתי המון!"
פיטר: "אני לקחתי את הבחורה למסעדה, דיברנו המון וממש נהנו"
רגע, גם אתם חושבים על מה שאנחנו חושבים? האם פיטר ולאלי הלכו לאותו דייט או שאנחנו סתם מדמיינים?
רגע לפני שאנחנו נפרדים ונפגשים שוב כשתגיעו לארץ, מה המסר שלכם לקוראי "מעריב לילדים"?
לאלי: "תשמרו על עצמכם, תשמרו על העולם שבו אנו חיים, תשמחו תמיד ותכבדו אחד את השני".
ניקולס: "אל תוותרו על החלומות שלכם לעולם".
רוצ'י: "תנצלו את מה שהעולם מציע לכם ותגלו שהחיים הם הרפתקה אחד גדולה!".
 

מה חדש?
הטלנובלה "סופר טרופה" עומדת לעלות בארגנטינה ואנחנו מגלים לכם מה יעשו המלאכים בארץ
* "כמעט מלאכים" בגרסה הספרדית צוברת תאוצה ובימים אלה כבר הושלמה ההקלטה של השיר הראשון. בסדרה הספרדית לא מפיקים את כל השירים ששרו חברי להקת "Teen Angels" במהלך ארבע העונות אלא רק את חלקם, והשיר הראשון שהוקלט הוא דווקא "Miedo A Perderte" מהעונה הרביעית. הגרסה הספרדית שונה במקצת ועלתה לרשת. איזו גרסה יותר אהבתם? youtu.be/bF0Jpt61FHs
* השבוע נחשפו צילומים ראשונים מהסט של "סופר טרופה" החדשה בכיכובם של פבלו מרטינס וקנדלה וטראנו. מבנה בית הספר שבו מתרחשת הסדרה הינו בן שתי קומות ומהתמונות עולה שהשחקנים לובשים תלבושת שדומה מאוד לתלבושת בית הספר בסדרה "המורדים". קצב הצילומים של הסדרה הואץ בשבוע האחרון מאחר והיא עומדת לעלות ממש בקרוב בארגנטינה!

כמו שגילינו לכם כאן לפני כמה שבועות, נוספה הופעה נוספת של "כמעט מלאכים" ב-19 למרץ. נכון לרגעים אלו השחקנים עומדים להופיע שלוש פעמים במהלך השבת. יומיים לפני כן הם יבלו בארץ בראיונות לאמצעי התקשורת השונים (אנחנו מבטיחים לעקוב ולעדכן) בנוסף, אנחנו יכולים לגלות לכם שחברי הלהקה רוצים מאוד להגיע לים המלח ולקחת את רוסיו לטיול איתם. מההפקה אישרו את הפרטים ולנו נשארה רק שאלה אחת- האם תשרדו את המלח?

מה חדש?
המלאכים חוגגים, ואתם יכולים להירגע: לאלי לא רבה עם אאוחניה
קיבלנו מכם המון שאלות בנוגע לשמועות על ריב בין אאוחניה למריאנה. לשמחתנו הן לא מבוססות. בראיון ל"פרונטו" נשאלה לאלי אם היא רבה עם אאוחניה והיא ענתה: "מה? מה פתאום! אאוחניה ואני חברות טובות. עבדנו יחד שנים רבות, ואנחנו מעריכות מאוד זו את זו. אנשים אומרים הרבה דברים בלי לחשוב על השפעתם".
בנוסף, לאלי מספרת שהיא נהנתה מאוד בחופשה, אבל אם אתם מצפים לראות אותה רוקדת במועדונים, צפויה לכם אכזבה: "אני אוהבת מאוד לרקוד ואני אוהבת מוזיקה, אבל אני לא אוהבת כל כך מועדונים. אני מעדיפה לבלות עם חברים בבית", גילתה. לאלי מגלה שהיא אמנם לא מצאה אהבה במהלך החופשה, אבל היא מאושרת. אנחנו מקווים שהשנה הזאת היא תמצא אהבה כמו שרואים בטלנובלות.
מתברר שלמרות שצילומי "כמעט מלאכים" הסתיימו, צוות הסדרה ממשיך לבלות יחד. רק בשבוע שעבר נפגשו פיטר, ניקולס ואסקז, גסטון, אאוחניה ושחקנים נוספים לארוחת "על האש". השחקנים נהנו מאוד והצטלמו יחד למזכרת. מי שהפתיעו ולא הראו נוכחות היו ניקולס ריירה ומריאנה אספוסיטו, שכנראה לא היו פנויים. אנחנו מקווים שהם יגיעו למפגש הבא.
 

מה חדש?
רוסיו איגרזבל נכנסת בסערה ללהקת "Teen Angels" ובראיון ראשון היא מודה: "אני מתחילה שלב חדש בחיים שלי"
רוסיו איגרזבל היא כבר חלק בלתי נפרד מה-"Teen Angels" ונראה שהמעריצים מקבלים אותה בזרועות פתוחות. בראיון ראשון ל"Diario El Salvador" ובראיון נוסף ל"Lanacion" הודתה הכוכבת שמעולם לא דמיינה שהיא תצטרף ללהקה: "זאת הייתה הפתעה ענקית ששימחה אותי מאוד. אני מרגישה שפתחתי בשלב חדש בחיים שלי", היא מספרת. "זה כבוד ענקי וגם אתגר גדול מאוד. אני מפנה כרגע את כל האנרגיה שלי ללהקה. אני מרגישה שלמה מאוד עם עצמי ויודעת שהמאמצים שהשקעתי מבחינה מקצועית מניבים עכשיו פירות".
את נכנסת בתור מצטרפת חדשה ללהקה קיימת ומגובשת. איך קיבלו אותך?
"מהרגע הראשון שהצטרפתי שמחתי מאוד להיות עם ארבעת חברי הלהקה. הם קיבלו אותי בצורה מאוד חיובית. אני יודעת שיש בינינו כימיה טובה מאוד וזה משהו שרואים גם על הבמה. בנוסף, אני מכירה אותם כבר מהעבודה המשותפת של שנים רבות בסדרה, אנחנו חברים טובים מאוד".
קשה לך להפוך פתאום לזמרת?
"אני לא רואה את זה כקושי, אלא יותר כאתגר. אני חושבת שכל אתגר בחיים גורם לך לגדול. צריכים להתמודד עם אתגרים בחיים, כל אתגר מוציא ממך את האור ואת הטוב שבך".
אם היית צריכה לבחור בין שירה לבין משחק, מה את אוהבת יותר לעשות?
"שירה. אני אוהבת לשחק ואת זה גיליתי ב"כמעט מלאכים", אבל התשוקה האמיתית שלי היא לשירה. הייתי בוחרת במקצוע הזה לכל החיים".
והנה שאלה שהרבה שאלו אותנו: למה קוראים לך בעצם רוצ'י?
"מגיל קטן המשפחה שלי קראה לי בשם החיבה 'רוצ'י'. אני אוהבת שקוראים לי כך מפני שאני מרגישה את האהבה של האנשים היקרים לי כשאני שומעת את השם הזה".
ואיזה מסר תרצי למסור למעריצים?
"המילה הראשונה שעולה לי בראש ואני רוצה להגיד לכם היא תודה. תודה על כך שאתם איתי בכל צעד, על הדרך שבה אתם מביעים את האהבה שלכם ועל כך שאתם נותנים לי את הבמה להראות להציג לכם את הדברים שאני אוהבת לעשות. אני חושבת שתהיו מופתעים מאוד מלהקת Teen Angels בגרסת 2011. וכמובן- אני אוהבת אתכם מאוד. בלי המעריצים כל זה לא היה אפשרי". גם אנחנו אוהבים מאוד את רוצ'י ומחכים לה בביקור בישראל!
 

מה חדש?
תתכוננו לטלנובלה שעומדת לסחוף אתכם ועוד קצת פרטים על הסדרה החדשה של מריאנה אספוסיטו
השבוע עלה לרשת הקדימון של הטלנובלה החדשה, "Señales" שעומדת לעלות בארגנטינה בחודשים הקרובים ומיועדת לילדים ובני נוער. הסדרה עוסקת בחייהם של בני נוער בתיכון, כאשר חלקם משתתפים בלהקה וכמובן לא מפסיקה לעסוק באהבה, קנאה וכל הדברים שתמצאו בכל טלנובלה טיפוסית. "Señales" היא טלנובלה מוזיקלית שמזכירה לנו במקצת את  כמעט מלאכים בעקבות האלמנטים המיסטיים שיש בה. בסדרה משתתפים בעיקר שחקנים חדשים שלא מוכרים לקהל הישראלי, אבל נראה שהיא הולכת להיות להיט אמיתי. רוצים לראות? כנסו כנסו: http://youtu.be/LVvf4QUFjWY
אחרי שתסיים את סיבוב ההופעות עם ה-"Teen Angels", עומדת מריאנה אספוסיטו להשתתף בסדרה המסקרנת "נצח" (תרגום חופשי). הסדרה עברה בהתחלה לא מעט תהפוכות מבחינת צוות השחקנים עד שהוא גובש באופן סופי. הכוכב הגדול של הסדרה עומד להיות פקונדו ארנה ואילו תפקידה של מריאנה או העלילה של הסדרה עדיין לא פורסמו. אנחנו לא יכולים לחכות!
מעריצי כמעט מלאכים במאר דה פלטה התאכזבו מאוד השבוע לגלות שלהקת ה-"Teen Angels" לא תגיע בסופו של דבר להופעה אצלם. ההופעה בוטלה עקב לוח זמנים צפוף של השחקנים, אבל ייתכן שהשחקנים יערכו מופעים בשלב מאוחר יותר בשנה. מה שבטוח הוא שהם עומדים להגיע אלינו לישראל, אנחנו מחכים להם!
ומי שחוגג בינתיים את השדרוג במעמדו הוא פבלו מרטינז. פבלו, שמשתתף ב"סופר טרופה" החדשה, חלק בעבר את חדר ההלבשה שלו עם ויקטוריו ואגוסטין, אבל לא עוד. עכשיו, כשהוא כוכב הסדרה החדשה הוא קיבל חדר הלבשה משלו. מעניין איזה פוסטרים הוא יתלה בו.
 

מה חדש?
עם רוסיו איגרזבל כתוספת החדשה ללהקה, נראה שה-Teen Angels יגיעו עוד רחוק. ראיון ראשון עם גסטון דאלמהו וניקולס ריירה על העזיבה של אאוחניה
אם נראה היה בזמן האחרון שלהקת ה-"Teen Angels" דועכת יחד עם סיום "כמעט מלאכים", הגיעה הפרידה מאאוחניה סוארץ והציתה מחדש את האנרגיות בלהקה. ההצטרפות של רוסיו איגרזבל מוסיפה עניין חדש ללהקה ולשירים וחברי הלהקה עסוקים מאוד בימים אלו. בשבוע שעבר חזרו השחקנים מחופשתם והתחילו לעבוד קשה. הדבר הראשון שהם עשו היה להצטלם לסט תמונות חדש עם רוסיו. במהלך יום הצילומים הארוך הצטלמו השחקנים באינסוף פוזות, כאשר רוסיו ולאלי הקפידו לבדוק את התמונות שיצאו להן במחשב. לאחר יום הצילומים התחילו בחזרות לקראת ההופעות. הלהקה עומדת להופיע בארגנטינה, ישראל וייתכן שגם בספרד והחיבור החדש עם רוסיו גרם להם לערוך חזרות, לשנות פלייבקים ולהתאמן על צעדי הריקוד. רוסיו לוקחת את העבודה שלה ברצינות רבה וחברי הלהקה תומכים בה ועוזרים לה.
מי שהסכימו בינתיים לדבר על השינויים שעברה הלהקה עם העזיבה של אאוחניה וההצטרפות של רוסיו הם גסטון דאלמהו וניקולס ריירה. "הודיעו לנו על העזיבה של אאוחניה עוד לפני שאאוחניה פרסמה את המכתב בטוויטר", מגלה ניקולס בראיון ל"Teleshow". "יש לה את כל התמיכה שלנו ואנחנו מאחלים לה כל טוב", הוא אומר, "אנחנו מסתכלים על העתיד ומרגישים שהתחלנו דרך חדשה". גם גסטון דאלמהו מסכים עם ניקו. בראיון למגזין "פרונטו" הוא אומר: "אני מתרגש מאוד לחזור להופיע. מסע ההופעות הוא הדבר שאני הכי אוהב ויש לי חשק גדול לחזור לבמה. המופע החדש שונה מהמופעים הקודמים: הוא כולל בתוכו גם שירים ישנים שלא שרנו כבר הרבה זמן, והוא הולך להיות ממש מוצלח. עכשיו אנחנו עסוקים בעיקר בחזרות כי זמן רב לא שרנו יחד". על השמועות הרבות שסבבו את עזיבתה של אאוחניה מעדיף גסטון לדלג: "לא דיברתי עדיין עם אאוחניה, כך שאני לא מכיר את הפרטים אבל זו הייתה החלטה שלה שהתקבלה. אני חושב שלפעמים השינויים הם דווקא לטובה. עכשיו רוצ'י הצטרפה אלינו ומבחינתנו זה לא דבר חדש כי גם בעבר היא חלקה איתנו את הבמה, אבל זה גם מוזר שאאוחניה לא איתנו ואנחנו נתגעגע אליה. עכשיו עם רוצ'י הלהקה ממשיכה קדימה". אנחנו כבר מחכים למלאכים שיגיעו.


מילון ספרדי-עברי

מילון שבועי

והשבוע: משחקים בספרדית
 
Jugueteצעצוע
Escondite מחבואים
Yo-yoיו-יו
Osito de pelucheדוב צעצוע
Videojuego משחק וידאו
Baloncesto כדורסל
Dominó דומינו
Voleibolכדורעף
Fútbol כדורגל
Juego de persecución תופסת
 

והשבוע: מילים מהשיר "NO CREO QUE PUEDA" בסדרה "ניני"!
 esperandoמחכה
que vengas שתבוא
por mi בשבילי
con flores עם פרחים
me hiciste reir גרמת לי לצחוק
no creo que pueda אני לא מאמינה שאוכל
volver a empezar להתחיל מחדש
pensar לחשוב
feliz מאושר
tarde מאוחר

והשבוע: שאלון אישי
בספרדית הפירוש
Nombre שם
apellidos שם משפחה
Ciudad עיר
Pais ארץ
Fecha de nacamiento תאריך לידה
Telefono טלפון
Signo מזל
Color de ojos צבע עיניים
Peso משקל
Altura גובה

והשבוע: ביקור במסעדה
בספרדית הפירוש
Menú תפריט
Mesa שולחן
Mesero מלצר
Microondas מיקרוגל
Limpiar לנקות
Restaurante מסעדה
Refresco משקה קל
Bocadillo כריך
Galletita עוגיה
Tomar לשתות
 

אתם שואלים, המומחה שלנו עונה

מה הבעיה?

האם השחקנים יצאו לחופשה? ראיתי אותם בתמונות שטים על סירה? (קרן)
היי קרן, לא מדובר בחופשה, אלא בצילומים למגזין אליו התראיינו חברי ה-Teen Angels לאחר הופעה שעשו לאחרונה. בקרוב נרחיב ונספר עוד על הראיון הזה במדור.
האם הסדרה 'סופר טרופה' כבר משודרת בארגנטינה? אפשר לראות אותה באינטרנט? מתי היא תגיע לארץ? (שירה)היי שירה, הסדרה טרם עלתה בארגנטינה וצפויה לעלות בעוד חודשיים שלושה. לא ידוע עדיין מתי תגיע לארץ, אנחנו מקווים שבקרוב.
זה נכון שרוסיו דיברה על הביקור בישראל בראיון? (שי)
היי שי, רוסיו אכן התראיינה למגזין "Upss" וכשנשאלה מה המקום שבו ביקרה והכי השפיע עליה היא ציינה את ירושלים וסיפרה שזה העיר ריגשה אותה כי הוא קדושה להרבה דתות.
האם ישמעו את הקול של אאוחניה מוקלט בהופעה בישראל? יש סיכוי שהיא תתאחד עם חברי הלהקה? (יעל)
היי יעל, לא נשמע את קולה של אאוחניה מאחר וחברי הלהקה ישירו בהרכבם החדש ועל פי הדיווחים הקליטו גם בהרכב החדש. כרגע אין מידע על איחוד שלה עם חברי הלהקה.
כיצד נקרא השיר ששרו ה-Teen Angels בתחילת הפרק שבו הם היו בפארק עם הגיטרה? (בר)
היי בר, השיר ששרו חברי הלהקה הוא: Vuelvo a casa"", או בעברית: "חוזרים הביתה". השיר התקשר לנושא הפרק בו החבר'ה נזכרים בעבר שלהם.
האם ההופעות של "כמעט מלאכים" בארץ יהיו זהות או שכל הופעה תהיה שונה? (ניני)
היי ניני, ההופעות של "כמעט מלאכים" בארץ יהיו זהות, הסיבה שנפתחו כמה הופעות הינה בגלל הדרישה הרבה של המעריצים.
האם תהיה עונה נוספת לכמעט מלאכים? קראתי שאולי תהיה עונה חמישית שתעלה בקיץ! (עטי)
היי עטי, כרגע לא צפויה עונה נוספת לסדרה בגרסה המקורית לאחר שצוות השחקנים התפזר וכבר עוסק בפרויקטים אחרים.
האם חברי הלהקה עושים חזרות לפני ההופעה או גם קודם? האם הם רוצים להגיע לישראל? (ליטל)
היי ליטל, חברי להקת "Teen Angels" מתאמנים שעות ארוכות על המופע גם הרבה לפני שהם מגיעים לארץ. רק השבוע נערכו חזרות מיוחדות לקראת ההופעה. לפי מה שאנחנו יודעים, הם אוהבים מאוד לבקר אצלנו.
מי מעצב את השיער של הבנות בסדרה לפני ההופעות? הן עושות את התסרוקת בעצמן? (שירי ונועה)
היי שירי ונועה, בנות הלהקה בדרך כלל לא מעצבות את השיער לבד לפני המופע ויש אנשי מקצוע שעושים זאת.
האם כשהכוכבים יוצאים לחופשה מזהים אותם ברחוב ומפריעים להם כמו בארץ או שלא? (רוני)
היי רוני, השחקנים מוכרים מאוד בארגנטינה אבל בחופשה נראה שלא הפריעו להם והם הספיקו לעשות פעילויות שונות. לאלי סיפרה לדוגמא שבחלק מהמקומות זיהו אותה יותר ובחלק פחות, אבל היא נהנתה מאוד מהחופשה.
חברה שלי סיפרה לי שהיא ראתה כבר קטע מ"סופר טרופה" ואני לא יודעת איפה! תוכלו בבקשה לבדוק את זה? (בר)
היי בר, סרטון קצר מתוך התוכנית אכן עלה לרשת ובו אנחנו רואים קטעים קצרים ומשעשעים מאוד ממנה. את מוזמנת לראות אותו ביוטיוב: http://youtu.be/83PkaZpsJfI
האם זה נכון שיהיו שתי הופעות של "כמעט מלאכים" בארץ ולא רק אחת? (פלי)

היי פלי, על פי אתר "הדרן" שמוכר את הכרטיסים להופעות ישנן שתי הופעות באותו יום, ב-19/3. ההופעה הראשונה תתחיל ב-16:30 והשנייה ב-19:30 בהיכל נוקיה שבת"א. אנחנו נעדכן במידה ויהיו שינויים.
זה נכון שאאוחניה אמרה שהיא רוצה להתחתן עם נאצ'ו? הם יתחתנו? (יפית)
היי יפית, אאוחניה אמרה בראיון לפני שבועיים שנאצ'ו הוא "הגבר של חייה" אבל אין עדיין שום תוכניות לחתונה בין השניים. כשתהיה, אנחנו מקווים שהיא תזמין אותנו.
שמעתי שבנחמין רוחאס יופיע יחד עם מריאנה אספוסיטו בסדרה החדשה שכתבתם עליה. זה נכון? (לאלי!!!)

על פי דיווחים מהשבוע האחרון אכן מסתמן שבנחמין יופיע לצד לאלי בסדרה החדשה, אבל עדיין לא יצאה הודעה רשמית בעניין.
האם אאוחניה רבה עם חברי הלהקה? למה היא באמת עזבה? (דוראל)
היי דוראל, סיבות העזיבה של אאוחניה לא פורסמו, אבל למיטב ידיעתנו היא לא רבה עם אף אחד מחברי הלהקה והם אף איחלו לה בהצלחה בהמשך דרכה החדשה.
תוכלו להסביר איך בנוי האולם שבו יופיעו השחקנים? איפה הכי כדאי לקנות כרטיסים? (קטיה)
היי קטיה, הלהקה תופיע באולם נוקיה על במה שמולה נמצא הקהל. המקום שבו רואים את השחקנים הכי מקרוב הוא מתחם ה-VIP, אליו נמכרים כרטיסים ללקוחות פלאפון. בנוסף, קיימים כרטיסים לאולם עצמו, ולאחר מכן גם ליציע. היציע הינו הרחוק ביותר מהבמה ולכן הכרטיסים שם הם גם הזולים ביותר.
 

  

יש לכם שאלה?

שלחו אותה אלינו ונראה אם נדע את התשובה. אפשר לשלוח מייל: malahim@maariv.co.il

 

גיליון מעריב לילדים במתנה

    

דף הבית הראשון שלי            www.myfirsthomepage.co.il  

 

תקנון אתר - מפת אתר - מה באתר דף הבית הראשון שלי:בניית אתרים לילדים, יום הולדת ,בונבי שידוני , מוגובי, קייטנה, אתרי ילדים, שימושון משפחה ,ציורי ילדים, חוגים לילדים, דף הבית, קטנטנים, פאזלים, אתגרים וובקינז משחקים לילדים: עולם המשחקים, באבלס משחקים , משחקי ילדים, משחקים של פעם, אתרי משחקים משחקי בנות: משחקי איפור, משחקי הלבשה, עיצוב חדרים, בניית בובות, משחקי בישול, הלבשת בובות, נסיכות, בניית בובות, סרטים נסיכות, משחקי צביעה, משחקי תפקידים, הלבשת כלות אקשן :בן 10, משחקי מרוצים, משחקי יריות, משחקי ספורט, משחקי כדורגל, משחקי ארקייד, משחקי חשיבה, משחקי טיסה, משחקי פעולה יצירה: צביעה במחשב, דפי צביעה, עוגות יום הולדת, עוגת דורה, צביעה ויצירה, אתרי צביעה, כרטיסי ברכה, יצירה לילדים, פעילות יצירה, חזרה ללימודים חגים: ראש השנה,סוכות,חגי תשרי,סתיו,חנוכה,ט"ו בשבט,טו בשבט,יום המשפחה,פורים,אביב,פסח,יום העצמאות,שבועות,יום ירושלים, קיץ,דפי צביעה לפסח, דפי צביעה לטו בשבט, דפי צביעה לפורים, שירי פורים, מגילת אסתר, יצירה לפורים  טלוויזיה: יס, מיכל הקטנה, ערוץ הילדים,בקוגן ,גורמיטי, , כמעט מלאכים, דייגו, בנות הים, דרדסים, דורה ובוץ, בראץ, ברבי, בוב הבנאי, בוב ספוג, ווינקס, פסטיבל פסטיגל, מותק של פסטיבל, כוכב הצפון, יובל המבולבל, לשבור את הקרח, גאליס  עוד: אופטומטריסט שירי ילדים, מתכונים לילדים ביגו:  בנות, בנים, משחקים, הורדות, טלויזיה, פסטיגל, עולמות וירטואלים,2, פייסבוק , עולם הטרנדים , סדרות וכוכבים  מעריב לילדים:  קומיקס בדיחות חידות המומחה, בוחן עצמי    חדשים ומומלצים: כיף כף ,עולם המשחקים, עולם משחקי בנות , עולם הסרטים , סידה ודן, הדרדסים , משחקי כדורים עולם הבנים: משחקי טיסה - משחקי חשיבה - משחקי ארקייד - משחקי ספורט - משחקי יריות - משחקי מירוצים - משחקי באבלס - משחקי פעולה - משחקי זומבים  ועוד הרבה כיף